Stumblr (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Sample Content
my: ဥပမာ အကြောင်းအရာများ
