Stumblr (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
