Stumblr (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
