Stumblr (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Footer
ro: Subsol

en: Comment
ro: Comentariu

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ro: Meniul <em>Principal</em> este folosit pe multe situri pentru a afișa secțiunile principale ale sitului, de obicei într-o bară de navigație poziționată sus.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ro: Folosiți <em>articole</em> pentru conținut dependent de timp, cum ar fi știri, comunicate de presă sau articole de blog.
