Stumblr (7.x-2.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
