Stumblr (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
