Stumblr (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Login
sl: Prijava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
