Stumblr (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
