Stumblr (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
