Stumblr (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Main menu
bg: Основно меню
