Stumblr (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Comment
bs: Komentar

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
