Stumblr (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Main menu
et: Peamenüü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.
