Stumblr (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.
