Stumblr (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.
