Stumblr (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
