Stumblr (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Comment
jv: Komèntar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
