Stumblr (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
