Stumblr (7.x-2.3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
