Stumblr (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
