Stumblr (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
