Stumblr (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Login
oc: Identificant

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Main menu
oc: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Sample Content
oc: Exemple de contengut
