Stumblr (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ
