Stumblr (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Search results
ps: پایلې پلټون
