Stumblr (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
