Stumblr (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.
