Stumblr (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Login
sv: Logga in

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sv: <em>Huvudmenyn</em> används på många webbplatser för att visa webbplatsens huvudsektioner, ofta i en navigationsrad högst upp.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sv: Ange en kommaseparerad lista med ord för att beskriva ditt innehåll.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.

en: Sample Content
sv: Exempel innehåll
