Stumblr (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
