Stumblr (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin
