Stumblr (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу
