Stumblr (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Login
el: Είσοδος

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.
