Stumblr (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
