Stumblr (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fi: <em>Päävalikkoa</em> käytetään usein esittämään sivuston pääalueet, valikko esitetään usein esimerkiksi navigointipalkin yläpuolella.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: Sample Content
fi: Esimerkkisisältö
