Stumblr (7.x-2.3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.
