Stumblr (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
