Stumblr (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക
