Stumblr (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.
