Stumblr (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
