Stumblr (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Login
tr: Giriş

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Comment
tr: Yorum

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Main menu
tr: Ana menü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Sample Content
tr: Örnek İçerik
