Stumblr (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Login
uk: Вхід

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Comment
uk: Коментар

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Sidebar
uk: Панель

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Main menu
uk: Головне меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Sample Content
uk: Зразок Вмісту
