Stumblr (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
