Style Library Entity (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: view
af: bekyk

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep
