Style Library Entity (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: view
ast: vista

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu
