Style Library Entity (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: view
cy: gweld

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Text to display
cy: Testun i ddangos
