Style Library Entity (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: view
eo: rigardi

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Created
eo: Kreita
