Style Library Entity (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: view
es: vista

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Text to display
es: Texto para mostrar

en: Edit Link
es: Editar enlace

en: Operations links
es: Enlaces de operación

en: Full content
es: Contenido completo
