Style Library Entity (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: view
et: näita

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Full content
et: Kogu sisu
