Style Library Entity (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: view
eu: ikusi

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Full content
eu: Eduki osoa
