Style Library Entity (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: view
fil: tingnan

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
