Style Library Entity (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: view
gl: vista

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Full content
gl: Contido completo
