Style Library Entity (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Edit Link
gu: કડી ને સુધારો
